Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie na projekt logo z okazji 20 rocznicy nawiązania współpracy partnerskiej Biłgoraja i Crailsheim, który zostanie zorganizowany w II okresie roku szkolnego 2019/2020. Organizatorem konkursu jest nasze liceum, a udział w nim potwierdziła nasza partnerska szkoła z Niemiec – Gimnazjum im. Alberta Schweitzera. Możemy zatem mówić o konkursie międzynarodowym!

Konkurs honorowym patronatem  zgodziła się objąć m.in. Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży. Skierowany jest do dzieci i młodzieży do 19 roku życia. Zadaniem konkursowym będzie przygotowanie projektu loga (logotypu) nawiązującego do 20 rocznicy współpracy partnerskiej między miastami Biłgoraj i Crailheim: w grafice komputerowej lub technikach plastycznych. 

Dokładny terminarz i regulamin konkursu podamu wkrótce na naszej stronie. Informacja o konkursie umieszczoną na stronie ASG Crailsheim możecie przeczytać tu: 20 Jahre Städtepartnerschaft zwischen Biłgoraj und Crailsheim – Design-Wettbewerb

/gb/