Drodzy Gimnazjaliści! Drodzy Ósmoklasiści!

Tradycyjnie w pierwszy dzień wiosny zapraszamy Was do odwiedzenia I LO im. ONZ w Biłgoraju w ramach „Dni Otwartych”. W programie, jak co roku, znajdzie się prezentacja bogatej oferty szkoły i zwiedzanie całego budynku pod fachową opieką naszych nauczycieli i uczniów. Na trasie zwiedzania szkoły  natraficie na salę języka niemieckiego (I piętro, sala nr 229). Zachęcamy Was do zajrzenia i spędzenia z nami chwili czasu. W trakcie Waszego pobytu w naszej pracowni planujemy następujacy program:

  • Prezentacja nowej pracowni wraz z jej wyposażeniem
  • Język niemiecki – dlaczego warto się go uczyć? Jak uczymy go w naszej szkole?
  • Nasz strona internetowa crailsheim.loonz.lbl.pl
  • Kącik miasta partnerskiego Crailsheim, prezentacja dorobku wymiany uczniowskiej z Gimnazjum im. Alberta Schweitzera w Crailsheim
  • Prezentacja oferty nowych podręczników do nauki języka niemieckiego dla absolwentów klas ósmych

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kącik gier i zabaw językowych, oczywiście z nagrodami. Będą quiz piłkarski, konkursy geograficzny i kulturoznawczy! Zadbaliśmy też o zaspokojenie Waszego apetytu. Poznacie razem z nami typową niemiecką kuchnię, a opiekunowie i uczniowie odpowiedzą na Wasze pytania dotyczące nauki języka niemieckiego i wymian międzynarodowych!

Zapraszamy na Dzień Otwarty  21 marca (czwartek) oraz 23 marca 2019 r. (sobota). W oba dni  jesteśmy dla Was w sali 229 już od  godzin porannych!

Schaut bei uns vorbei! Bis dahin!